Bezoek aan verzorgingstehuis

Bezoek aan verzorgingstehuis

Op 25 februari heeft onze groep een verzorgingshuis bezocht en een fantastische tijd gehad met het spelen van spelletjes met de bewoners. We speelden verschillende spellen, waaronder vier-op-een-rij en een spel om herinneringen op te halen.

De bewoners waren erg enthousiast om deel te nemen aan de spellen en ze genoten met volle teugen. Het was hartverwarmend om de glimlach op hun gezichten te zien en het gelach dat de kamer vulde. We hebben ook veel over hun leven geleerd en een aantal dierbare momenten met hen gedeeld.

Spelletjes spelen met de bewoners was een geweldige manier om vreugde en gelach in hun leven te brengen. Het was echt een verrijkende ervaring en we hopen het verzorgingshuis in de toekomst nog eens te bezoeken. Tot slot was het een geweldige ervaring voor onze groep om tijd door te brengen met de bewoners van het verzorgingshuis. Het was een herinnering aan het belang van het verspreiden van geluk en het verschil maken in het leven van mensen, ongeacht hun leeftijd.