Doe mee met onze #EndPlasticChallenge nu!

Hallo iedereen! We hopen dat je veilig en gezond blijft!

Alleen omdat je thuis moet blijven, wil nog niet zeggen dat je geen positief verschil kunt maken! Inspiratie nodig? Doe nu mee aan onze #EndPlasticChallenge! Onze club organiseert #DoItAtHome-initiatief waar u uw bijdrage kunt delen om plastic afval te verminderen! Laten we deze uitdagende tijden omzetten in een kans om ons meer bewust te worden van onze dagelijkse plastic consumptie. U kunt vandaag beginnen. Pak een grote boodschappentas en begin deze te vullen met plastic afval. Deel de resultaten vervolgens met hashtag #EndPlasticChallenge. Verspreid het woord en daag je vrienden uit om hetzelfde te doen! Sommige van onze leden hebben de uitdaging al volbracht … nu is het jouw beurt!

 #EndPlasticChallenge #DoItAtHome #RotaractScheveningen #EndPlasticPollution #Stronger #Together #stayhome